Etkinlikler

‘Türkiye’nin Çarşıları’ Sergisi Açıldı

Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir bellek çalışması niteliği taşıyan yarışma ile İstanbul ve Anadolu’nun tarihi çarşıları fotoğraf sanatçılarının gözünden ölümsüzleştirildi.

Türkiye’nin Çarşıları’ Sergisi Açıldı

Türkiye’nin Çarşıları’ Sergisi Açıldı

Sanalpazar.com, geçtiğimiz yıl Türkiye’nin Çarşıları’ adlı bir fotoğraf yarışması düzenlemişti. Geleneksel ticarete dair bir bellek çalışması niteliği taşıyan ve İFSAK işbirliği ile düzenlenen yarışmada ilk üçe giren ve mansiyon alan fotoğrafçılar, ödüllerini Aralık ayında düzenlenen törenle almıştı. Sanalpazar’ın gelenekselleşmiş ticaret anlayışını 21. yüzyılın internet dünyasına taşıyan ‘Çarşılar’ projesinden ilham alınan yarışma ile İstanbul ve Anadolu’nun tarihi çarşıları fotoğraf sanatçılarının gözünden ölümsüzleşmiş oldu.

Türkiye’nin Çarşıları’ Sergisi Açıldı

Yarışma_1si

Yarışmada dereceye giren ve sergilenme hakkı kazanan fotoğraflar, Mart ayında İstiklal Caddesi Ayhan Işık Sokak’taki İFSAK Sergi Salonu’nda görülebilecek. Ticaretin özündeki geleneklerden kopmadan var olabileceği misyonuyla yoluna devam eden Sanalpazar.com ve 55 yıldır fotoğrafa emek vermiş yüzlerce sanatçıyı kucaklayan İFSAK, Türkiye’nin özgün kentsel ve ekonomik mirasına ilgi duyanları 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında bu tecrübeyi paylaşmaya bekliyor.

Türkiye’nin Çarşıları’ Sergisi Açıldı

Yarışma_Mansiyon
Sanalpazar.com hakkında:

Gold Grup’a bağlı Gold İnternet Teknolojileri San. ve Dış Tic. A.Ş.‘nin bir yatırımı olan Sanalpazar.com, ERP uygulamaları, yazılım geliştirme, danışmanlık alanında 20 yılı aşkın bir deneyime sahip, alanının saygın kuruluşlarından IMC Bilişim Teknolojileri  A.Ş. ortaklığı ile hayata geçirilmiştir. Ülke insanının ticarete olan geleneksel yatkınlığını ve becerisini 21. yüzyılın ‘internet’ dünyasına taşıyabilecekleri bir pazar yeri oluşturmayı amaçlayan Sanalpazar.com, herkesin hem ürün satabileceği hem de satın alabileceği, kullanımı kolay, anlaşılabilir, hızlı ve sorunsuz bir pazar yeri olarak tasarlanmıştır. Sanalpazar.com geleneksel ticaretin tüm bileşenlerini daha da geliştirerek internet ortamına taşıyan, alıcılara çok seçenekli ödeme olanakları sunan ve çoğu kendi alanında ilk ve tek olan birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top