Alışveriş

Yılbaşı Işıltısını Yansıtan Abiye Tasarımlar Beymen’lerde…

Yılbaşı Işıltısını Yansıtan Abiye Tasarımlar Beymen’lerde

Yılbaşı Işıltısını Yansıtan Abiye Tasarımlar Beymen’lerde

 

Beymen’lerde satışa sunulan dünyaca ünlü markaların abiye koleksiyonları, ışıltılı tasarımlarıyla, yılbaşında büyüleyici bir görünüm yakalamak isteyenleri bekliyor. 2014-15 Sonbahar/ Kış abiye koleksiyonlarındaki payet işlemeler, metalik tonlar ve dantel detayları, sezonun öne çıkan trendlerini oluşturuyor.

Yılbaşı davetlerinin kurtarıcısı uzun ve vücuda oturan elbiseler, Reem Acra, Rene Luiz ve Nicole Miller yorumuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kadınsı bir siluet ve göz alıcı bir stil sunarak seçkin olmak isteyenlerin tercihi Tadashi Shoji, özel dantel işlemeleriyle davetlerde fark yaratıyor.

 

Yılbaşı Işıltısını Yansıtan Abiye Tasarımlar Beymen’lerde

 

Nicole Kidman ve Catherine Zeta Jones gibi tarzıyla fark yaratan birçok yıldızın ilk tercihi olan dünyaca ünlü tasarımcı Elie Saab’ın 2014-15 Sonbahar/Kış koleksiyonu, bordo, siyah, mürdüm renginin yanı sıra çiçek motifleriyle feminen siluetlere zarafet katıyor.

Işıldayan tasarımlara imza atarak Hollywood ünlülerini büyüleyen Avusturalyalı tasarımcı Alex Perry’nin koleksiyonunda, vücuda oturan ve hatları belirginleştiren metalik tonlu tasarımlar ön plana çıkıyor. Lüks ve feminen çizgilerin ağırlıkta olduğu elbiseler, özel davetlerde dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Yılbaşı Işıltısını Yansıtan Abiye Tasarımlar Beymen’lerde

 

Couture giyimde son yılların gözde tasarımcısı Rachel Gilbert’in özenli bir işçilikle hazırlanan farklı formlardaki gece elbiseleri, davetlerde parıltı arayanlar için zengin alternatifler üretiyor. Siyah, mavi ve krem renklerin dore ve payet süslemelerle buluştuğu gece elbiseleri göz kamaştırıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top