Teknoloji

Artık Instagram’da Direkt İnternetten Fotoğraf Paylaşılacak

Instagram’da artık internetten fotoğraf paylaşılabilecek…

Bilindiği gibi Instagram’da herhangi bir fotoğrafı paylaşmak için önce uygulamayı açmak gerekiyor. Ve paylaşmak istediğimiz fotoğrafı da önceden telefonumuza kaydetmemiz gerek. Bilgisayardan ise bunu yapmak bile mümkün değil. Bakalım bekliyoruz onu da. Ancak Instagram’ın yaptığı ve digitalage’in paylaştığı açıklamaya göre, Instagram’da artık uygulamaya gerek kalmadan paylaşım yapmak mümkün oluyor.

Instagram, kullanıcılarını mutlu edecek uzun süredir beklenen yeniliğini sonunda aktif ediyor. Instagram’da artık internet üzerinden uygulamaya gerek kalmadan paylaşım yapılabilecek. Fakat bu özelliğin şimdilik sadece mobil site üzerinden kullanılabildiğini, henüz masaüstünde paylaşım yapmanın mümkün olmadığı belirtildi.

Instragram’ın yeni güncellemesiyle, Android ve iOS platformunda çalışan tüm cihazlar uygulamaya gerek kalmadan Instagram’dan paylaşım yapabilecek. Yeni özellikle paylaşımlara filtreler eklenebiliyor ayrıca normal uygulama işlevlerinin tamamı kullanılabiliyor. Instagram’da fotoğraf paylaşım özelliği ön plana çıktığı için henüz story ve mesajlaşma özelliği internet sürümünde maalesef kullanılamıyor.

Uygulamanın mobil internet sistesini güncellemesiyle birlikte, henüz bir açıklama yapılmasa da özelliğin yakında masaüstüne de gelebileceği söylenebilir.

foto

Yorumlar için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

Yukarı