Mamarazzi

Brad Pitt Kızım Ölebilirdi Diyerek Angelina Jolie’ye Çıkıştı

Dünyaca ünlü oyuncular Brad Pitt ve Angelina Jolie 23 Ağustos 2014 tarihinde Fransa’da Château Miraval’de özel bir törenle evlenmişlerdi. Ünlü çift 2014 yılında 3’ü evlatlık 3’ü biyolojik olmak üzere 6 çocuk sahibi oldular. 2016 sonları 2017 başlarında ise boşandıkları yönünde haberler çıktı ve bu herkesi şaşırttı. “Brangelina” olarak anılan çiftin evlilikleri kısa sürmüştü.

Boşanma haberleri gündeme bomba gibi düşen Brad Pitt ve Angelina Jolie arasındaki velayet savaşı ise başka bir boyuta taşınıyor. Önce altı çocuklarının velayeti için büyük bir mücadeleye girişen sonra da “uzlaşma” haberleriyle gündeme gelen çiftin arası yine açıldı. Bunun nedeni ise çiftin 8 yaşındaki ikizlerinin başına gelenler.

Brad Pitt-Angelina Jolie

Radaronline sitesinde yer alan habere göre Angelina Jolie, Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi olarak İsviçre’ye gittiğinde çocuklarını Londra’da bakıcılarıyla birlikte bıraktı. Bakıcı da sekiz yaşındaki ikizler Vivienne ile Knox’ı Hyde Park’a götürdü. Bu gezinti sırasında da Vivienne bir kaza geçirdi.

Aniden düşen küçük kız başını demir korkuluklara çarptı. Olayı görüp paniğe kapılan tanıkların ifadesine göre de alnından yaralanan Vivienne 10 dakika boyunca ayağa kalkamadı ve düştüğü yerde kaldı.

Bu sırada ikizlerin bakıcısı ise Knox ile birlikte kiralık bir bisikletle parkta gezinti yapıyordu. Üstelik yine tanıkların ifadesine göre 8 yaşındaki Knox’ı tehlikeli olduğunu bile bile bisikletin gidonuna oturtmuştu.

Olayı duyan Brad Pitt ise eski eşi Angelina Jolie‘ye ateş püskürdü. 53 yaşındaki Pitt’in olup biteni duyduğunda büyük bir endişeye kapıldığı ve yakınlarına “Çocuklarım çok daha büyük bir zarar görebilirdi” dediği de Radaronline’ın haberinde yer alan ve bizim de hurriyet.com.tr’den aldığımız ayrıntılardan biri.

Angelina Jolie-Kids

Bu olayın ardından Brad Pitt’in çocuklarının velayeti konusunda Angelina Jolie’ye karşı yeni bir savaş başlatabileceği konuşuluyormuş.

Boşanma sürecinin başlarında Jolie, ünlü aktörü çocuklarına şiddet uygulamakla ardından da uyuşturucu kullanmakla suçlamıştı. Hakkında soruşturma başlatılan Brad Pitt, sonunda aklanmıştı.

Brad Pitt ise bu sırada Jolie’nin öfkesinin kurbanı olup çocuklarını görebilme hakkını tamamen kaybetmemek için olup bitene fazla tepki göstermedi. Pitt’in altı çocuğunu belirli zamanlarla bir denetmen eşliğinde görmesine izin veriliyor. İkizlerin parkta yaşadıklarından sonra Brad Pitt’in velayet konusunda Angelina Jolie’ye biraz daha sert ve kararlı bir biçimde yaklaşması bekleniyor.

 

Yorumlar için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

Yukarı