Bakım Ürünleri

Huggies’den Annelere Yeni Yıl Sürprizi…

Huggies’den Annelere Yeni Yıl Sürprizi

Huggies’den Annelere Yeni Yıl Sürprizi

‘‘Huggies Kızım için Oğlum için Şans Getirsin’’ kampanyası anneleri sevindirecek…

Bebeklerin konforlu ve rahat olabilmeleri için Türkiye’de ilk kez kızlar ve erkekler için ayrı bebek bezi geliştiren Huggies, bu kez anneleri hoş bir yılbaşı sürprizi ile karşılıyor.

Yenidoğan narin bebekler için özel üretilen ‘‘Huggies Yenidoğan’’ ve bebeklerin farklı anatomik yapılarına uygun şekilde geliştirilen ’’Huggies Kızım için Oğlum için’’ bezlerini kullanan 300 şanslı anne, yeni yılda birbirinden güzel hediyeler kazanma fırsatı elde ediyor.

 

Huggies’den Annelere Yeni Yıl Sürprizi

 

Huggies; 31 Aralık’a kadar devam edecek olan “Huggies Kızım için Oğlum için Şans Getirsin” kampanyasıyla 300 anneyi şımartıyor. Bebeklerin sağlığı ve mutluluğu için anne şefkatinde ürünler geliştiren Huggies’in kampanyasına katılmak oldukça kolay…

Huggies paketlerinde yer alan kod ile www.huggies.com.tr sansgetirsin adresinden çekilişe katılan anneler; Iphone 6, Ipad Mini, 1 yıllık Huggies Bebek Bezi, kızına ve oğluna özel bebek arabası, mama sandalyesi, bebek yatağı, bornoz seti, Disney oyuncaklar ve bisikletler gibi pembe ve mavi renk seçenekleri bulunan birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalıyor. Huggies annelere şans getiriyor!

 

Huggies’den Annelere Yeni Yıl Sürprizi

 

Bilgi için:

Güliz Şengüler /Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı

212 282 40 85 – dâhili 17

[email protected]

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top