Aile

Huggies’den Islak Mendil Kategorisinde Devrim!

Huggies’den Islak Mendil Kategorisinde Devrim!

Huggies’den Islak Mendil Kategorisinde Devrim!

Huggies, ıslak mendilde “Doğal Lif Teknolojisi”ni anneler ile buluşturuyor

Anneler bebeklerini kucaklarına aldıkları andan itibaren onlar için en iyisini isterler… Huggies Yenidoğan Islak Havlu, bebekleri için en hassas çözümü arayan annelerin kaygısını doğallığıyla sonlandırıyor. Doğal liflerden oluşan yapısıyla annelerin güven duyduğu yeni Huggies Yenidoğan Islak Havlu, yumuşak dokusuyla da cildi nazikçe temizliyor.

Bebeği için doğal içerikler kullanmaya önem veren annelerin tercihi Huggies Yenidoğan Islak Havlu, yenidoğan bebeklerin ilk gününden itibaren güvenle kullanılabiliyor. 3 katlı temizlik teknolojisine sahip Huggies Yenidoğan Islak Havlu, daha kalın, pamuksu yapısı ve üstün emicilik performansı sayesinde sıvı kakayı bile rahatça temizliyor, pratik ve etkili bir temizlik sunuyor.

Doğal lif teknolojisiyle üretilen Huggies Yenidoğan Islak Havlu; ekstra yumuşak yapısıyla hassas bir dokunuş hissi yaratıyor. Alkol, parfüm ve paraben içermeyen ve Ph dengeli Huggies Yenidoğan Islak Havlu,  pamuk yumuşaklığı ve havlu kalınlığındaki dokusu ile bebek temizliğinde güvenle kullanabiliyor.

Annelerin ve bebeklerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen Huggies Yenidoğan Islak Havlu; bebek cildine zarar vermeyen yumuşak dokusu, doğal içeriği, kalın yapısı, emici yüzeyi ve kalitesi ile tüketici araştırmalarında 10 anneden 8’inin tercihi oldu.

Tavsiye Tüketici Fiyatı / Tekli:  4,50TL

Tavsiye Tüketici Fiyatı / 3’lü:  11,50 TL.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top