Aile

Çocuklar Legoların Yaratıcı Dünyası İle Maltepe Piazza AVM’de Buluşacak

Maltepe’nin en yeni ve kesintisiz yaşam merkezi Maltepe Piazza AVM, çocukları LEGO Festivali’ne  davet ediyor.

Sahip olduğu marka karması, açık alanda konumlanan keyifli restoranları, neoklasik mimari yapısı, kolay ulaşılabilir lokasyonu, genç, dinamik ve geniş eğlence alanlarıyla göz kamaştıran Maltepe Piazza AVM, çocukları LEGO’nun yaratıcı dünyasına davet ediyor.

Minik misafirlerin, hayal gücü, yaratıcılık ve el becerilerini geliştirmesine yardımcı olan LEGO Festivali, özel olarak tasarlanan etkinlik sahasında kurulacak olan LEGO tasarım alanlarıyla çocukların eğlenirken yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirmesine katkı sağlıyor.

LEGO oyun alanlarından dev LEGO heykellerine, dans etkinliğinden sergilere uzanan büyülü LEGO Festivali, çocukları eğlence dolu bir dünyaya davet ediyor. LEGO etkinliklerinde; LEGO Ninjago Filmi, LEGO Batman, LEGO Friends, LEGO City, LEGO Duplo, LEGO Starwars ve LEGO Dünya Haritası olmak üzere birbirinden renkli etkinlikler minik katılımcılara unutamayacakları anlar yaşatıyor.

Maltepe Piazza AVM, LEGO’nun büyüleyici dünyasında eğlenmek isteyen tüm çocukları 1-10 Haziran tarihleri boyunca her gün saat 12.00 – 19.00 arasında gerçekleşen ve ücretsiz katılım sağlanabilen Lego Festivali’ne bekliyor.

 

Adres: Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No:69-C

Maltepe – İSTANBUL

Bilgi için: 444 3 185

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top