Eğlence

Dolunay Ve 2018’in İlk Günleri Bize Neler Getirecek?

2018’e girerken gökyüzünde oldukça güçlü hareketlerin bulunduğu bir hava hakim. Oğlak burcundaki Güneş ile birlikte yer alan gezegenler, uzun zamandır ihtiyacımız olan değişimi ve kendimizin farkına varmamızı sağlayacak. Bir süredir çabaladığımız her şey sonuçlanmaya başlarken gerekli aydınlanmayı yaşayacağız. Bu dönem, doğru davranırsak ve amaçlarımız uğruna gerektiği gibi hareket edersek, pek çok konu yerine oturacak ve o yorucu muğlaklıktan kurtulacağız.

Bu Dolunay, art arda gelmekte olan 3 süper Dolunay’ın ortasında yer alıyor. Üçüncüsü aynı zamanda Mavi Ay olarak da bahsedilecek. 2018’e, Ay’dan gelen yüksek dişil enerjiyle başlıyoruz.

Venüs, Satürn, Pluton ve Güneş, Oğlak burcunda yer alıyor. Ay ise, su grubu olan anne ve evi simgeleyen duygusal Yengeç burcunda… Tüm bu gezegenler ve burçların gökyüzündeki hareketleri, güçlü bir dinamikle dans ediyor gibi… Ayrıca bugün dünyamızda ihtiyaç duyulan feminen ve eril dengenin kurulması için bir işaret, bir ortam hazırlamaktadır.

İhtiyacımız olan sosyal adaletin sağlanması; öfke kontrolünün sağlanması ve güç savaşlarında dişil etkilerin yer alması için gerekli olan sinyalleri gökyüzü gönderiyor.

Çevremizdeki dünyaya egemen olan ve yüzyıllardır doğa anayı yok eden ataerkil yapı değişecek. Evet bunu yok etmek kolay değil. Ancak daha kadınsı ve anaerkil bir düzene geçmek için evren bize mesaj gönderiyor. Oğlak burcundaki Güneş ve gezegenler, gereken dişil enerjinin köklenmesi ve cesaretlenmesi için gereken motivasyonu sağlamakta.

Aslında hem eril hem dişil alanlarının yenilenmesi ve iyileşmesi gerekiyor. 2018’in muazzam temalarından biri de bu olacaktır.

Sihir, hepimizin uygulayacağı bir şey. Çevremizde olan biten çok şey bizim önümüzde engel. Ama gerekli olan kutsal güç içimizde. Hayat bir oyun ve bir keşif. Gerçek doğamız sonsuzdur. Kendimize inanmalıyız.

https://www.instagram.com/p/BdbCP6AFE6f/?hl=tr&taken-by=kaleidoscopicbliss

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top