Film

Miss Piggy & Vivienne Westwood İşbirliği

Miss Piggy Muppest Aranıyor Filmi İçin Vivienne Westwood İle Anlaştı!!!‏

Miss Piggy Muppest Aranıyor Filmi İçin Vivienne Westwood İle Anlaştı!!!‏

 Vivienne Westwood İmzası Taşıyan Gelinlik Yüce Diva İçin Özel Olarak Dikildi.  Acaba Kurbağa Kermit sonunda “Evet” diyecek mi?

 

Sonunda!  Miss Piggy, uzun ve bol yıldızlı bir Avrupa turunu kapsayan, yeni Disney filmi “Muppets Aranıyor” ile ekranlara geri döndü.

 

Filmin Avrupa çekimlerinde romantizme kapılan Miss Piggy, Kermit’i yıllardır evliliğe ikna etmeye çalışıyordu. Peki Yüce Diva, 13 Haziran 2014’de vizyona girecek olan filmde ne giydi? Moda ikonunun giysileri, Vivienne Westwood tarafından tasarladı. Buna, düğün için hazırlanmış, beyaz ve mükemmel bir elbise de dahil… tabi eğer bir düğün olursa.

 

Miss Piggy “Vivienne Westwood harika biri – tıpkı benim gibi” diyor. “Yeni filmim “Muppets Aranıyor”  için ondan gelinlik tasarlamasını rica ettiğimde çok heyecanlandı, ben de heyecanlandım. Ama Kermit konusunda pek emin değilim.”

 

Filmde Miss Piggy, Vivienne Westwood imzalı, uzun, fildişi bir gelinlik giyiyor. Geri dönüştürülmüş plastik şişelerden yapılmış payetlerle süslenen korse detaylı gelinliği, fildişi tül bir duvak tamamlıyor.

 

Piggy filmde yer alan diğer kıyafetleri için de tasarımcıyı seçti. Balıksırtı dokunuşlu Harris Tweed bir kaban ve onu tamamlayan bere, filmin Londra Kulesi sahnesinde kullanıldı.

 

Miss Piggy ayrıca, filmde kullanılmak üzere uzun, gümüş rengi, elle dokunmuş çiçekli dantelden bir gece elbisesi seçti. Herkesin kafasındaki soru ise şu: Miss Piggy’nin rüyalarındaki Vivienne Westwood tasarımıyla yürüdüğünü ve Kermit’le evlendiğini “Muppets Aranıyor” filminde görebilecek miyiz? 

 

Miss Piggy bize “Bunu öğrenmek için filmi izlemelisiniz” diyor.

 

Vivienne Westwood’la film için yaptığı tasarımlar üzerine söyleşi, US Harpers’ Bazaar dergisinin Mart sayısında yer alıyor. Okumak için www.harpersbazaar.com/misspiggy adresine tıklayın.

 

Daha fazla bilgi için:

Ayça Vardarlı : [email protected] / 0(216) 369 13 13

Muppets Aranıyor Hakkında:

Disney filmi Muppets Aranıyor aralarında Berlin, Madrid, Dublin ve Londra’nın da bulunduğu Avrupa’nın en heyecan verici bazı yerlerindeki büyük sinemalarda kapalı gişe oynayan tüm Muppets üyelerini bir dünya turuna çıkarıyor. Fakat kargaşa, kuklaların peşini uzak diyarlarda da bırakmıyor ve kuklalar kendilerini farkında olmadan dünyanın bir numaralı sabıkalısı, Kermit’e tıpatıp benzeyen Constantine ve onun Ricky Gervais tarafından resmedilen sağ kolu, İki Numara lakaplı Dominic’in başında bulunduğu uluslararası bir suç eyleminin içinde buluyorlar. Filmde Tina Fey cesur bir hapishane gardiyanı olan Nadya rolünde karşımıza çıkıyor. Ty Burrell ise İnterpol ajanı Jean Pierre Napoleon’u canlandırıyor.

Disney filmi “Muppets Aranıyor” yönetmeni, James Bobin. Filmin yapımcılığını ise David Hoberman ve Todd Lieberman üstleniyor. Senaryo, Bobin ve aynı zamanda John Scotti ile birlikte baş yapımcılığı üstlenen Nicholas Stoller’a ait. Muppets Aranıyor’un müziklerini Oscar ödüllü şarkı yazarı Bret McKenzie yaptı. “Muppets Aranıyor” 13 Haziran 2014’te vizyona girecek.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top